כנס מנהלים למוכנות למצבי חירום ולהמשכיות עסקית


תוכנית המשכיות עסקית מוצלחת יכולה לסייע לארגונים להקדים את האיומים ולא רק להגיב עליהם

כנס מנהלים למוכנות למצבי חירום ולהמשכיות עסקית
חירום הוא הפרה של תנאי החיים הרגילים והפעילות של אנשים במתקן ובשטח מסוים שהתערער כתוצאה מתאונה, אסון, אסון טבע, שריפה, מגיפה, כמו גם מלחמה או פיגוע, ושעלול להוביל לפגיעה בסביבה, באנשים או ברכוש.

כדי לסייע לכם במסע זה, ריכז המרכז הבינלאומי לכנסים, קבוצה רחבה של מומחים ליום עיון מקצועי וייחודי, כדי לאפשר לכם לבחון את ההיערכות הארגונית שלכם למצבי חירום, ולהבטיח את ההמשכיות העסקית ואת פיתוח החוסן הארגוני בזמן חירום.

הכנס ייערך ביום ג' 23/11/2021
במרכז הכנסים קראון פלאזה תל אביב


הכנס יערך כאירוע חי בהתאם לכללי התו הירוק.

דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם - הירשמו עכשיו!


"לא בונים את המטוס תוך כדי הטיסה בו" הוא ביטוי המתאר בצורה הטובה ביותר את חשיבות תכנון של תפקוד בזמן חירום.
תוכנית המשכיות עסקית מוצלחת יכולה לסייע לארגונים להקדים את האיומים ולא רק להגיב עליהם!

כנס ניהול חירום והמשכיות עסקית, יספק למשתתפים פלטפורמה לדון כיצד ניתן לפתח בצורה הטובה ביותר תוכניות מענה בחירום והמשך הפעילות העסקית לצורך הכנה והתמודדות ביעילות עם אירועים בלתי צפויים.

הכנס יסייע למנהלים להבין את האתגרים האנושיים, הארגוניים והלוגיסטיים הרבים של חירום, לקבוע את סדרי העדיפות היעילים ביותר ולבנות עמידות רחבה של הארגון.

למשתתפים תוענק תעודה בפירוט החומר הנלמד.


הכנס מהווה השתלמות חשובה ויוצאת דופן להתעדכנות בהיבטים ניהוליים וארגוניים בזמן חירום ואסון, לרבות אבחון לוגיסטי ובנייה הלכה למעשה של תוכניות לחירום, התמודדות נכונה במצבי קיצון, רציפות תפקודית בחירום, אימוץ תקנים בינלאומיים לעניין מצבי קיצון, כלים להבטחת המשכיות הפעילות העסקית, הגנה על יחידות קריטיות בארגון, יצירת חוסן ארגוני ועוד.


מרצים ומשתתפים:
  • תא"ל (מיל) צוק-רם זאב, ווה, ראש רשות החירום הלאומית (רח"ל) לשעבר, סגן ראש המטה לביטחון לאומי לשעבר. כיום ראש אגף חרום ביטחון, וביטחון מידע בנגה - ניהול מערכת החשמל בע״מ
  • פרופ' עדי וולפסון, מומחה בתחום הקיימות ופרופ' להנדסה כימית במכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון. הוא מכהן כראש היחידה לקשרים בינלאומיים במכללה, ומומחה תהליכים ירוקים
  • ד"ר שי לוי, רב רשף, ראש מדור תורת לחימה בשטחים פתוחים, חטיבת תורה והדרכה, אגף מבצעים, כבאות והצלה לישראל
  • שלומי אדר, מומחה בינלאומי ללוחמת סייבר וניהול מצבי חירום, ראש אגף לשעבר של סמיקונדקטור ארה"ב וחברת טאואר ג'ז ישראל
  • ספיר אפרתי- דירקטורית ניהול סיכונים, Deloitte
  • ד"ר ישי דרור, יועץ בכיר לארגונים וחברות ומרצה במוסדות אקדמיים.
  • ירון חנן, מומחה לניהול סיכונים ומצבי משבר וחירום
יועץ אקדמי ומנחה: שלומי אדר, מומחה בינלאומי ללוחמת סייבר וניהול מצבי חירום, ראש אגף לשעבר של סמיקונדקטור ארה"ב וחברת טאואר ג'ז ישראל

קהל יעד
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי המשכיות עסקית וחירום, מנהלי ביטחון, מנהלי יחידות מחשוב ומערכות מידע, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי כספים, מנהלי רכש, מנהלי תפעול ולוגיסטיקה, מנהלים ארגוניים, וכל האחראים בארגון על מוכנות וטיפול בחירום.


דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם - הירשמו עכשיו!

לרישום מקוון - הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן