זה לא מזל! זה להיות מוכן! הבסיס למוכנות למצבי אסון מתחיל בתכנון

כנס מנהלים להיערכות ולמוכנות למצבי חירום ולהמשכיות עסקית
תכנון על פי תרחישים של מה שעלול להשתבש בזמן חירום וההשלכות הנובעות מכך הוא המפתח ליצירת תוכנית להמשך פעילות והצלחת הארגון. ברור שמספר הסיכונים שאתם מזהים עשוי להיות אסטרונומי, ואי אפשר לנהל את כולם. לכן, יש צורך לזהות את אותם תהליכים ופעילויות מפתח המניעים את הארגון שלכם ולתעדף אותם כאשר שוקלים בניית תוכניות סיכונים והמשכיות עסקית.

כדי לסייע לכם במסע זה, ריכז המרכז הבינלאומי לכנסים, קבוצה רחבה של מומחים ואנשי מקצוע ליום עיון מרוכז שיאפשר לכם לבחון את ההיערכות הארגונית שלכם למצבי חירום.

הכנס ייערך ביום ג' 24/05/2022
במרכז הכנסים קראון פלאזה תל אביב


הכינו את הארגון שלכם למקרה חירום!
הכנס נועד לסייע בזיהוי סיכונים פוטנציאליים, לבחון אלו שינויים חשוב לבצע כדי לצמצם, לשלוט או למנוע אותם. הכנס יציג קווים מנחים לניהול חירום, כגון תוכניות פינוי, נהלים, מחסה, בטיחות ולהראות איך ניתן להבטיח את ההמשכיות העסקית ואת החוסן הארגוני בזמן חירום.

דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם - הירשמו עכשיו!

השתתפות בכנס כוללת: תיק ועידה, מצגות, נטוורקינג, ארוחת בוקר במסעדת המלון, הפסקות אספרסו בר במהלך הכנס, ארוחת צהרים חווייתית, שי אישי ותעודה.


מחקרים מצאו כי כל השקעה במוכנות ארגונית לאסון הופכת לחסכון עצום בהתאוששות. תוכנית היערכות לשעת חירום יכולה לעשות את כל ההבדל בתקופת משבר.
עסקים וארגונים יכולים לעשות הרבה כדי להתכונן להשפעה של הסיכונים הרבים שאנו ניצבים בפניהם כיום ובכלל זה: אסונות שהם תוצאה של מעשה ידי אדם, אירועים טבעיים, טרור, רעידות אדמה, טמפרטורות קיצוניות, שריפות, מגפות או סיכונים הקשורים לסייבר וטכנולוגיה.

כנס ניהול חירום והמשכיות עסקית, יספק למשתתפים פלטפורמה לדון כיצד ניתן לפתח בצורה הטובה ביותר תוכניות מענה בחירום והמשך הפעילות העסקית לצורך הכנה והתמודדות ביעילות עם אירועים בלתי צפויים.

למשתתפים תוענק תעודה בפירוט החומר הנלמד.

כנס היערכות לחירום של המרכז הבינלאומי לכנסים נועד לסייע בפיתוח תוכנית מוכנות ובמתן כלים ליצירת תוכנית המתייחסת להשפעה של סיכונים רבים ולהראות איך ניתן להבטיח את ההמשכיות העסקית ואת החוסן הארגוני בזמן חירום.


  • איתן יצחק, אלוף משנה במילואים, סגן ראש רשות החירום הלאומית רח"ל
  • מרים שפירא, ראשת מהו"ת ישראל. פסיכולוגית קלינית. מומחית בטיפול בטראומה ובהתערבויות במצבי חירום ומשבר
  • שי בלאיש, (אל"מ במיל), מומחה למוכנות ומענה בזמן חירום, בעשור האחרון מילא תפקידים מרכזיים בפיקוד העורף, לרבות מפקד מחוז ירושלים וקצין אג"ם.
  • ד"ר שי בן יוסף, ד"ר לסוציולוגיה, מומחה לפיתוח ארגוני וקהילתי במציאות מורכבת
  • שלומי אדר, מומחה בינלאומי ללוחמת סייבר וניהול מצבי חירום, ראש אגף לשעבר של סמיקונדקטור ארה"ב וחברת טאואר ג'ז ישראל
  • ענבר בלום, מנהלת קרן הפיילוטים, זירת צמיחה, רשות החדשנות
  • אסנת ברנע, דוקטורנטית במכון למדעי כדור הארץ והסביבה, האוניברסיטה העברית בירושלים
יועץ אקדמי ומנחה: שלומי אדר, מומחה בינלאומי ללוחמת סייבר וניהול מצבי חירום, ראש אגף לשעבר של סמיקונדקטור ארה"ב וחברת טאואר ג'ז ישראל

קהל יעד
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי המשכיות עסקית וחירום, מנהלי ביטחון, מנהלי יחידות מחשוב ומערכות מידע, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי כספים, מנהלי רכש, מנהלי תפעול ולוגיסטיקה, מנהלים ארגוניים, וכל האחראים בארגון על מוכנות וטיפול בחירום.


דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם - הירשמו עכשיו!

לרישום מקוון - הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן